Sahco

Sahco je značka s velmi bohatou historií. Již od roku 1831 funguje na trhu a je jednou z důležitých ikon v oblasti interiérových textílií, látek a tapet. Jsou prémiovou textilní společností, světoznámou díky jejich smyslu pro modernost a exkluzivitu. Kladou důraz na zdokonalení interiérů pomocí jejich klasických, současných i avantgardních tkanin, tapet, koberců a dalších doplňků.

Proč Sahco?

Veškeré tkaniny společnosti Sahco jsou bezbřehou studnicí kvality. Můžete je nalézt všude tam, kde si lidé potrpí na nejvyšší možnou kvalitu: v nejkrásnějších soukromých domech na světě, v exkluzivních hotelech, v rezidencích a hradech, na luxusních jachtách a dokonce i v některých slavných filmových scénách. SAHCO je  jasnou volbou všechny interiérové designéry a architekty, kteří chápou současný význam luxusu a ohledně výběrů kvality neznají kompromisy.

sahco

Poslední kolekce Sahco kombinuje nenucenost s elegancí a citlivostí. Definuje současné vnímání interiérové módy. Sahco se pyšní dlouhodobou spoluprací s mnoha zákazníky, partnery (mezi které patříme i my) a zaměstnanci.