Rasch

Rasch je rodinná firma s dlouholetou tradicí, která se za dobu své existence stala jednou z nejvýznamnějších společností se zaměřením na výrobu tapet. V současné době se společnost  Rasch snaží o tvorbu tradičních a zároveň moderních tapet, které reflektují jak moderní styl tak i rodinné klasické hodnoty. Rovněž se snaží o inovativní a nové postupy v oblasti vývoje a designu. Jejich současné portfolio tvoří přes 6000 tapet. Produkty této společnosti se dělí mezi 3 segmenty

Rasch Taste

– Moderní design pro krásné bydlení

Nejnovější barvy a nádherné vzory hovoří samy za sebe a lze je velmi jednoduše kombinovat. K dispozici v našem showroomu.

Rasch Style

– Sofistikovaný design splňuje individuální touhy.

Ať už preferujete extravaganci, či klasiku, rozhodně si vyberete z produktů této kolekce. K dispozici v našem showroomu.

Rasch 1861

– Unikátní, umělecký a výjimečné.

Tyto tapety se výrobou i charakterem podobají tomu nejlepšímu ze současných děl na stěnách. Dostupné v našem showroomu.

Značka Rasch zvládá znovu a znovu překvapovat s neobvyklými přístupy k designu a inovativním rozvíjením své značky. Kromě neustále rostoucí mezinárodní zákaznické základny, se může pyšnit i spoluprací s renomovanými designéry, umělci a známými osobnostmi, které mají blízký vztah k designu.

Rasch se podařilo potěší svým zákazníkům znovu a znovu s neobvyklými přístupy k designu a rozvíjet značku dále. Kromě zdravě rostoucí mezinárodní zákaznické základny, ale také zahrnuje vytvoření zajímavé kreace ve spojení s renomovanými designéry, umělců a známých osobností, kteří mají blízký vztah s designem a kteří mají rádi uvedení své vlastní ochranné známky na výrobku.