Novamobili

Novamobili je italská společnost, která se zaměřuje na realizaci nábytku. Jejich hlavním krédem je vývoj takového nábytku, který bude ergonomický a funkční a bude dobře reflektovat potřeby zákazníků. Nyní je Novamobili jednou z věhlasných značek v oblasti výroby nábytku. Jejich koncepty jsou kladně hodnocené designery i spotřebiteli po celém světě. Mezi nejsilnější hodnoty, které společnost Novamobili vyznává patří flexibilita, multifunkčnost i široká kapacita jejich produktů.

novamobili

Společnost tvoří tým plný profesionálních designerů a inženýrů, kteří tvoří vůdčí osobnosti v oblasti umění a technologie nábytku. Za dobu své existence vydali již několik řad nábytkových souprav, které sklidili úspěch po celém světě.

Jak Novamobili funguje

Nové koncepty a návrhy nábytku vždy podrobí náročnému technologickému testování. Právě zde se kombinuje inovance s tradicí, vše ve jménu kvality. Od výrobní linky až po management skladu používá Novamobili inovativní technologie, které jim zaručují nadprůměrnou produktivitu (která není vykoupená kvalitou produktů). Veškeré nátěry na produktech Novamobili provádějí pouze ti nejlepší řemeslníci, s citem pro krásu. Uznejte sami, že výrobky této společnosti mají co nabídnout každému, kdo miluje krásný interiér.