Alivar

Alivar byla založena v roce 1984 v Firenze, Toskánsko. Jedná se o dynamickou rozvíjející se společnost, která udává trendy ve vývoji technologií, architektuře a designu. Jejich nábytek je nadčasový, moderní a vhodný téměř pro jakýkoliv prostor. Jejich nejvýznamnější výhodou je výraznost a konzistence jejich designu a vytříbený styl.

Tato firma pracuje s různými materiály a pokaždé se snaží dotáhnout své produkty do nejmenšího detailu. Jejich produkty nejsou “jen” moderní, snaží se být vždy originální. V současnou chvíli nabízí dva kolekce. Home Projekt a Brilliant, které jsou tím nejlepším co současný interiérový design nabízí.

alivar

Alivar Home Project

Navrhl ji italský architekt Giuseppe Bavuso. Styl, nadčasovost a oblíbenost po celém světě, to jsou základní rysy této kolekce.

Alivar Brilliant Lifestyle

Jednoduchost, komfort a vřelý, decentní charakter udávají tón každého produktu v této kolekci. Dokáže vytvořit prostory tak, že působí intimně, sofistikovaně a vřele. Produkty této řady jsou orientované na zákazníky, kteří si potrpí na luxus a rafinovanost svého interiéru. Italská značka s věhlasným jménem je garancí kvality. Tato italská společnost získala pověst v průběhu let pro svou vizi. Zákazníci, prodejci a designéři z celého světa vyhledávají tuto společnost, jelikož udávají trend svým přístupem k bydlení. Produkty Alivar si můžete objednat i u nás.

Taky by se vám mohli líbit tyto firmy