VG New Trend

VG byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Toto jedinečné město je plné umění krásných věcí, brilantní architektury, přímo překypuje inspirací ze vzdálených kultur. VG New Trend dává těmto specifikům jedinečný punc italského řemeslného zpracování.

VG New Trend je ztělesněním těchto specifik. Jedná se o tým interiérových návrhářů, kteří mají řadu zkušeností s exkluzivními projekty. Jejich tvorba se vyznačuje nonkomfortností, luxusem, kultivovaností. Veškerý nábytek této společnosti je autentický a unikátní. Jedná se o výsledek neustálého výzkumu v řadách klientů. Sháníte-li stylový dekorativní designový nábytek, VG New Trend je pro vás jasná volba.

vg new trend

Nábytek VG New Trend zdobí nejluxusnější hotely světa, špičková wellness centra a další úchvatné podniky po celém světě. Jejich nábytek je ztělesněním smyslu pro eleganci, prestiž a luxus. V následující fotogalerie se můžete podívat na výběr jejich nejzajímavějších kousků. V případě, že byste rádi dodali svému interiéru nadčasový design pomocí nábytku VG New Trend, neváhejte nás kontaktovat.