Castello del Barro

Castello del Barro je další společností, jejíž kořeny sahají velmi daleko. Od roku 1975, kdy společnost oficiálně vstoupila na trh se soustředí na design, projekci a tvorbu těch nejkrásnějších a nejúchvatnějších záclon, jaké vůbec na trhu jsou.

Jejich edice jsou doslova ekvivalentem luxusu, přepychu a krásy. Jejich záclony jsou k nalezení na všech místech, kde byste krásu, přepych a eleganci očekávali –  v buticích slavných hotelů, v soukromých vilách a rezidencích, na hradech i v exkluzivních kasínách po celém světě. Chcete-li záruku luxusu a kvality, nemůže se záclonami Castello del Barro šlápnout vedle.

castello

Záclony Castello del Barro a proč je vybrat?

A čemu vděčí tato značka za své renomované jméno? Předem je nutné říci, že Castello del Barro si vždy zakládali na precizním výběru tkanin a díky jejich specifickému vnímání krásy dokáží vždy navrhnout precizní modely, které potěší každého znalce elegance a designu. Každá edice, která vyjde pod taktovkou těchto svébytných umělců se okamžitě setká nejen s komerčním úspěchem, ale i s uznáním předních designerů a architektů po celém světě.

Castello del Barro se nesoustředí pouze na záclony, mezi jejich další produkty patří i tkaniny, látky a polštáře. I tyto produkty jsou jedním z důvodů slávy tohoto výrobce. Pokud se vyžíváte v kráse a přepychu, Castello del Barro je pro vás jasnou volbou.