CO DĚLÁME

INTERIÉRY DOMŮ A BYTŮ

Zaměřujeme se především na poradenství v oblasti interiérového designu, vypracování projektové dokumentace a realizace interiérů na klíč. Našim cílem je vytvoření harmonického, funkčního a nadčasového bydlení. Klademe důraz na vytříbený design a kvalitu zpracování veškerého interiérového vybavení. Rozhodli jste se dodat svému interiéru nový vzhled? Rádi byste originální, unikátní design vašich prostor? Obraťte se na nás! Návrhy interiérů děláme již 12 let. Máme za sebou řadu spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

Interiéry, které navrhujeme, jsou nejen krásné, ale také praktické a nadčasové. V našem studiu jsou k dispozici veškeré materiály všech zařizovacích předmětů, na které si můžete sáhnout a vše si pořádně prohlédnout. Díky tomu získáte přesnější představu o konečném výsledku interiéru.

Realizujeme návrhy interiérů pro komerční i soukromé prostory. Sledujeme nejnovější trendy z oblasti interiérového designu, tudíž jsme schopni reflektovat veškeré novinky ze světa designu i při realizaci Vašeho projektu.

Rádi vám pomůžeme s částečnou přestavbou interiéru, či kompletní rekonstrukcí “na klíč“. Naši bytový architekti spolupracují s předními designovými značkami z celého světa a jsme schopni dodat to nejlepší, co současný trh nabízí. Tyto značky jsou námi ověřeny, proto se nemusíte obávat kvality produktů.

Potřebuji návrh interiéru?

Služby návrhu interiéru jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí dopřát nové a originální prostory. Naše služby nevyužívají jen lidé, kteří jsou v této oblasti bezradní, ale také ti, kteří si chtějí rozšířit přehled o tom, co dnešní trh nabízí.

Věnujeme precizní přípravu projektu, i jeho realizaci. Každý krok pečlivě konzultujeme s klientem a snažíme se maximálně vyjít vstříc veškerým představám, které klient má.

Pokud necítíte, že by byla estetika vaší silnou stránkou, rozhodně byste měli služby návrhy interiérů zvážit. V jakémkoliv prostoru, ať už v pracovním, či osobním, byste se měli zkrátka cítit dobře. A toho při využití služeb firmy DESGINline docílíte.