Masiero Group

V oblasti designu interiérových svítidel byste jen těžko nalezli renomovanější společnost, než-li Masiero Group. Tato společnost má za sebou řadu úžasných kolekcí osvětlení a lustrů, které se setkali s celosvětovým úspěchem. Historie Masiero Group sahá až do roku 1981, kdy společnost vznikla. Od té doby je vedoucím výrobcem dekorativního osvětlení a svoje postavení si drží dodnes.

Edice Masiero Group

Společnost Masiero Group se věnuje vývoji a designu interiérových svítidel. Své produkty vyrábí ve čtyrech kolekcích – Ottocento, Classica, Eclettica a Luxury. Každá z edic je určená pro jiný druh zákazníky, smysl pro eleganci ovšem naleznete v každé ze čtyř jmenovaných edic.

masiero

K výrobě se používá široká škála materiálů  – od tkanin, přes keramiku, až po netradiční materiály, jakým je kupříkladu mramor. Pro lustry tato společnost velmi ráda využívá křišťály Bohemia, Asfour, či Swarowski. Díky tomuto netradičnímu využití materiálů mohou vyrábět svítidla, která nejen že vypadají skutečně elegantně, zajímavě, ale zároveň zůstávají i elegantní ikonou interiérového designu.

Chcete-li dodat svému interiéru nádech luxusu, nadčasové kvality a přepychu, osvětlení společnosti Masiero Group je tou správnou volbou.