Bytový architekt a konzultace

Každý projekt začíná konzultací s naším bytovým architektem. Schůzka může probíhat buďto v našich kancelářích, nebo u vás. Společně s bytovým architektem proberete svojí komplexní představu o nové podobě vašeho interiéru.

Bytový architekt zde bude fungovat primárně hlavně jako konzultant vašich nápadů. V případě, že nemáte jasno o podobě svého nového interiéru, určitě vám navrhneme vlastní řešení. Společně si projdete veškeré materiály, nábytek, barvy, tapety, koberce a další ozdobné prvky, které byste ve svém návrhu interiéru rádi viděli.

Společně probereme veškeré katalogy našich partnerů, pomocí kterých vytvoříme základní premisu pro nadcházející projekt. Samozřejmostí je vytvoření 3D návrhu interiéru, kde ze všech stran jasně uvidíte, jakým způsobem bude váš interiér vypadat.

bytový architekt

Proč využít služeb bytového architekta

Ve chvíli kdy máte zájem o renovaci svého interiéru, je důležité tento krok nepodcenit. Přeci jen, renovace interiérů se neprovádí často a proto je výsledek práce velmi důležitý. Design vašeho interiéru vás totiž bude provázet dlouhá léta a proto je velmi důležité mít redesign interiéru precizní a bezchybný.

Právě s tímto vám může bytový architekt (nebo designový architekt, chcete-li) pomoci. Naši architekti jsou pravidelně školeni v posledních trendech v oblasti interiérového designu a mají velký rozhled ve světě estetiky a umění. Neexistuje kompetentnější člověk, který by vám s renovací interiéru pomohl.

Co následuje po konzultaci s architektem?

Poté co se společně s bytovým architektem shodnete na základní premise vašeho budoucího designového prostoru, vytvoříme 3D realizaci prostoru. Na ní pečlivě vybereme veškeré prvky, které budou ve vašem interiéru zakomponované. 3D realizaci Vám zašleme ke schválení, abyste si vytvořili lepší a kompletnější obrázek o budoucnosti vašich prostor. Následně začneme se samotnou realizací projektu.