Idea a koncept renovace interiéru

Před samotnou realizací renovace vašeho interiéru se sejdete s naším bytovým architektem, kde se domluvíte na samotném konceptu renovace. Věříme, že jste přímo nabytí různými nápady a máte jasnou představu, jak váš interiér bude vypadat. Bytový architekt je zde od toho aby si vyslechl veškeré vaše nápady a společně s vámi vytvořil základní koncept renovace vašeho interiéru.

renovace interiéru
bytový designer
návrhy interiéru

Při vymýšlení konceptu a realizace je třeba brát v potaz zejména prostornost interiéru, jeho účel a vaší představu o něm. Bytový designér zde bude fungovat jako průvodčí, který vaším myšlenkám dá řád a povede vás směrem k vytoužené podobě vašeho prostoru.

Co přesně budete řešit během vytváření konceptu?

  • Jaký nábytek použijete? Jaké bude mít barvy? Kam ho umístíte?
  • Použijete barvu na zeď, či tapety? Proč? A jak to bude ve výsledku vypadat?
  • Jaká svítidla budou v místnosti použité? Kde budou umístěné?
  • Jaký koberec použijete? Nebo zvolíte jinou podlahovou krytinu?
  • Které další ozdobné prvky použijete?

Poté, co si specifikujete představu o interiéru, od začátku práce na vašem vysněném prostoru vás dělí jen jediné – realizace 3D návrhu interiéru. Abyste získali lepší představu o tom, jak bude Váš nový prostor vypadat, vytvoříme ve specializovaném programu 3D vizualizaci projektu. Pokud s ní budete spokojení, začneme s realizací projektu. Je něco, čemu nerozumíte, nebo se chcete zeptat, neváhejte nás kontaktovat.