Fleur Ami

Fleur Ami je precizní a věhlasná značka původem z Německa. Tato společnost patří mezi nejlepší a nejeexkluzivnější značky v oblasti květinových obalů, dekorací a ostatních produktů určených pro zkrášlení interiérových a exteriérových prostor, floristiky a krajinářství. Ačkoliv produktové řady této společnosti pocházejí hlavně z Německa, produkty Fleur Ami se vyrábí po celém světě. Hlavními firemními hodnotami je vytváření exkluzivních produktů a reagování na veškeré současné trendy v oblasti vývoje designu.

Proč si vybrat Fleur Ami?

Fleur Ami navrhuje produkty unikátního designu pomocí týmové spolupráce. Každý produkt má za sebou příběh, který začíná ručně kreslenou skicou, pokračuje u výběru materiálu a končí zpracováním technického návrhu. Následně produkt putuje na přípravu k produkci.

fleur ami

Vývoj produktů funguje hlavně na principu kombinace kreativity, barevnosti, tvarů a materiálu. Fleur Ami si klade za cíl zkombinovat bezchybný produkt s precizní kvalitou. Hlavní ambicí majitelů společnosti je prezentace produktů, které naplní potřeby lidí a vytvoří bezchybnou symbiózu mezi “architekturou a rostlinami” a pozitivní atmosférou. Podívejte se na následující prezentaci produktů a uznejte sami, že se jim jejich poslání daří plnit.

Pokud jste profesionál v interiérovém designu a chcete dodat interiéru osobitost, styl a charisma, produkty řady Fleur Ami by neměli chybět ve vašem návrhu.