Elitis

Elitis je věhlasná francouzská designerská firma, původem z Touluse. Každý rok vydává neuvěřitelně krásné a moderní kolekce tapet a látek. Pro svoje nápadité koncepty je velmi vyhledávanou značkou, zejména mezi architekty a náročnou klientelou.

Jak již bylo řečeno, tato značka se zaměřuje na výrobu inovativních tapet a látek. Jejich produkty jsou k nalezení ve špičkových hotelech, soukromých jachtách a zaoceánských parnících po celém světě. Díky vybraným materiálům a preciznímu zpracování se jedná o tapety a látky té nejvyšší možné kvality.

Proč tapety od Elitis?

Motivy této společnosti jsou bezednou studnou inspirace. Základními motivy, ze kterých designeři čerpají jsou architektura, film, umění a cestování. Patříte-li mezi náročné lidi, kteří si potrpí na luxusu, je Elitis pro vás jednoznačnou volbou.

elitis

Tato společnost je na trhu již 25 let. Originalitu a moderní vizáž jejich produktů poskytne každému interiéru svěží vzhled a podtrhne jeho osobitost. Elitis je oblíbenou značku po celém světě, nabízí své produkty ve více než 100 zemích po celém světě. Velké oblibě se těší kromě domovské Francie i v Anglii, Rusku, či Austrálii.

Designeři Elitis čerpají inspiraci zejména z geometrie, hrají si s obrazy a cizokrajnými prvky. Prezentují moderní a osobité prvky vyrobené pomocí nejnovějších technologií. Jejich posláním je vyhledávat stále nové vzory, materiály a textury, které mají navodit útulnou a luxusní atmosféru jak emocionální, tak smyslovou. Poslední kolekce této originální značky sklízí úspěch po celém světě a věříme že i vás zaujme na první pohled. Přijďte se přesvědčit do našeho showroomu!

Dále by vás mohlo zajímat: